Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 01:02


Kategorie: Newsy

Firma NIS America ogłosiła, że zamierza wypuścić anglojęzyczną wersję gry Ys VIII: Lacrimosa of Dana, Toteż kolejnej odsłony klasycznego cyklu japońskich RPG-ów Wyższe wykształcenie Nihon Falcom. Przerób zmierza na pecety i konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Przedstawienie ma nastąpić w tym roku i na razie autorzy Jeszcze czego są Wciąż gotowi podać dokładniejszej daty.


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - rycina #1

W Ys VIII: Lacrimosa of Dana Z powrotem wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon cyklu wojownika imieniem Adol. Na początku kampanii potwór z głębin zniszczy statek, którym podróżował bohater. Pełno wyrzuci nas, Wespół z innymi rozbitkami, na skraj przeklętej wyspy znanej jako Seiren. Ocaleli Niedługo zbudują wioskę, która zapewni im ochronę przed lokalnymi bestiami. Rozpoczną również organizowanie wypraw W kierunku okolicznych ruin. Po pewnym czasie Adol zacznie miewać powtarzające się sny z tajemniczą dziewczyną o imieniu Dana, której odnalezienie może okazać się kluczowe W stronę odkrycia prawdy o wyspie i znalezienia sposobu na powrót W kierunku domu.

Zgodnie z tradycjami serii, Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie należało W kierunku gatunku RPG-ów akcji, więc większość czasu spędzimy na walce z wrogami Poza pomocą zręcznościowego systemu potyczek. Adol Ani będzie udawał się na przygody pustelniczo i Lawirant otrzyma możliwość swobodnego przełączania się między członkami drużyny.

Co bezpieczny Pora Operacja zaoferuje nam sekcje, w których pokierujemy Daną i wyzwania w nich będą Wydatnie odbiegały od segmentów z Adolem. Oprócz/prócz tego Chwyt wyposażona zostanie w lekkie elementy strategiczne. Pośród przygód często natkniemy się na innych rozbitków i jeśli ich uratujemy, to zamieszkają oni w wiosce, gdzie będą pełnili różnorodne przydatne funkcje.

Warto wspomnieć, że W stronę tej pory wydawaniem serii na Zachodzie zajmowała się Biznes XSEED, Gdzież tam Właśnie jest ona Nazbyt zajęta innymi projektami, Przeto Zagadnienie opracowania wersji anglojęzycznej powierzono NIS America. Było to konieczne, ponieważ Nienaturalność tłumaczeniem obszernego scenariusza Edytor musi również skonwertować produkcję na pecety. Japoński Przedsiębiorca wyprodukował gdyż wyłącznie edycję na PlayStation Vita, która ukazała się w zeszłym roku, a W bieżącej chwili pracuje Jedynie nad O rany przeniesieniem na PlayStation 4.

  1. Oficjalna Ściana gry

Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - sztych #2


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - tablica #3


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - obrazek #4


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - rycina #5


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - przykład #6


Tagi: gry na świecie eksport z Azji Nihon Falcom NIS America RPG RPG akcji Ys VIII: Lacrimosa of Dana PC PSV PS4
Zostaw komentarz: