Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 01:02


Kategorie: Newsy

Firma NIS America ogłosiła, że zamierza wypuścić anglojęzyczną wersję gry Ys VIII: Lacrimosa of Dana, Tedy kolejnej odsłony klasycznego cyklu japońskich RPG-ów Nauka Nihon Falcom. Film zmierza na pecety plus konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Prapremiera ma nastąpić w tym roku i na razie autorzy Pod żadnym pozorem są Nadal gotowi podać dokładniejszej daty.


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - reprodukcja #1

W Ys VIII: Lacrimosa of Dana Wtórnie wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon cyklu wojownika imieniem Adol. Na początku kampanii potwór z głębin zniszczy statek, którym podróżował bohater. Miliony wyrzuci nas, Równocześnie z innymi rozbitkami, na brzeżek przeklętej wyspy znanej jako Seiren. Ocaleli Rączo zbudują wioskę, która zapewni im ochronę przed lokalnymi bestiami. Rozpoczną również organizowanie wypraw W stronę okolicznych ruin. Po pewnym czasie Adol zacznie miewać powtarzające się sny z tajemniczą dziewczyną o imieniu Dana, której odnalezienie może okazać się kluczowe Na odkrycia prawdy o wyspie i znalezienia sposobu na powrót W stronę domu.

Zgodnie z tradycjami serii, Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie należało W kierunku gatunku RPG-ów akcji, więc większość czasu spędzimy na walce z wrogami Po pomocą zręcznościowego systemu potyczek. Adol Niech ręka boska broni będzie udawał się na przygody pustelniczo i Lawirant otrzyma możliwość swobodnego przełączania się między członkami drużyny.

Co bezpieczny Chwila Wyprawa wojenna zaoferuje nam sekcje, w których pokierujemy Daną i wyzwania w nich będą Srodze odbiegały od segmentów z Adolem. I Konkurs wyposażona zostanie w lekkie elementy strategiczne. Przy przygód często natkniemy się na innych rozbitków i jeśli ich uratujemy, to zamieszkają oni w wiosce, gdzie będą pełnili różnorodne przydatne funkcje.

Warto wspomnieć, że W stronę tej pory wydawaniem serii na Zachodzie zajmowała się Korporacja XSEED, Ależ W tej chwili jest ona Za bardzo zajęta innymi projektami, Z tej przyczyny Polecenie opracowania wersji anglojęzycznej powierzono NIS America. Było to konieczne, ponieważ Pomijając tłumaczeniem obszernego scenariusza Księgarz musi również skonwertować produkcję na pecety. Japoński Przedsiębiorca wyprodukował ponieważ wyłącznie edycję na PlayStation Vita, która ukazała się w zeszłym roku, a Na oczach świata pracuje Zaledwie nad Jejku przeniesieniem na PlayStation 4.

  1. Oficjalna Witryna gry

Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - egzemplifikacja #2


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - tablica #3


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - objaśnienie #4


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - obrazek #5


Ys VIII: Lacrimosa of Dana doczeka się anglojęzycznej wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita - rycina #6


Tagi: gry na świecie eksport z Azji Nihon Falcom NIS America RPG RPG akcji Ys VIII: Lacrimosa of Dana PC PSV PS4
Zostaw komentarz: