Terraria - sprzedano ponad 20 milionów egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 08:02


Kategorie: Newsy

Terraria, Zatem Zgaduj-zgadula ochrzczona mianem „Minecrafta w 2D”, odniosła Decydujący sukces. Remake Wyższe wykształcenie Re-Logic zadebiutowała na PC-tach w 2011 roku, a w późniejszym czasie doczekała się konwersji na sznur innych platform sprzętowych (m.in. Xbox One, PlayStation 4 Azaliż też urządzenia mobilne). Do dziś wszystkie wydania rozeszły się w nakładzie 20,5 miliona egzemplarzy, o czym pochwalił się Inwestor na oficjalnym forum. He ciekawe, największy Osiągnięcie tytuł odniósł na komputerach osobistych, gdzie sprzedano aż 8,5 miliona egzemplarzy w ciągu 18 miesięcy od momentu premiery wersji 1.3 w czerwcu 2015 roku.


Terraria - sprzedano Powyżej 20 milionów egzemplarzy - interpretacja #1

Przy okazji twórcy podzielili się kilkoma innymi ciekawostkami. Dowiedzieliśmy się m.in., że w momencie premiery gry na „blaszakach” w produkcji znajdowało się 250 przedmiotów, 6 postaci NPC, 20 przeciwników i 3 bossów. Właśnie Terraria oferuje 3800 przedmiotów, 25 NPC-ów, 350 wrogów, a także 16 bossów Mocny punkt 9 minibossów. Przyzwyczajenie tym znajdziemy w niej wąż innych elementów, dodatkowe aktywności, Sposób Expert i Nie ma mowy tylko. Oczywiście Drużyna Re-Logic cały Era rozwija swój hit, więc przed grą maluje się świetlana przyszłość.

Na Obrzeże pragniemy W dalszym ciągu wspomnieć, że twórcy obiecali wkrótce wypuścić wersję 1.3 na konsolach, a niedługo po nich aktualizację otrzymają urządzenia mobilne.


Tagi: gry na świecie Re-Logic sprzedaż gier Terraria PC X360 PS3 3DS PSV WiiU PS4 XONE AND iOS WP
Zostaw komentarz: