Samurai Warriors: Spirit of Sanada trafi w maju na PC i PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 10:02


Kategorie: Najnowsze

Amerykański oddział firmy Koei Tecmo poinformował, że Inauguracja anglojęzyczna Podtyp Samurai Warriors: Spirit of Sanada, W takim razie gry akcji, która ukazała się w Japonii w listopadzie 2016 r. Wyroby zmierza na pecety jak również PlayStation 4 i trafi W stronę sprzedaży w Europie 26 maja tego roku. Wybór tych platform jest o tyle ciekawy, że w Kraju Kwitnącej Wiśni tytuł dostępny był na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Zachodnie Odmiana pominie więc dwie starsze konsole, Jednakowoż Poza to otrzymamy Nadobowiązkowo edycję PC.


Wersja anglojęzyczna ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 maja, a trzy dni później zawita W kierunku Europy. - Samurai Warriors: Spirit of Sanada trafi w maju na PC i PlayStation 4 - wiadomość - 2017-02-18
Wersja anglojęzyczna ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 maja, a trzy dni później zawita W stronę Europy.

Jak to często bywa w przypadku projektów wydawanych Wskutek Koei Tecmo, tło Samurai Warriors: Spirit of Sanada jest skomplikowana. Jest to gdyż Fabrykowanie poboczna w stosunku W kierunku serii Samurai Warriors, która sama w sobie jest cyklem pobocznym marki Dynasty Warriors. Ku tego Turniej powiązana jest fabularnie z japońskim serialem telewizyjnym Sanada Maru.

Zgodnie z tytułem, fabuła gry obraca się wokół wojownika imieniem Yukimura Sanada, który pojawiał się w większości wcześniejszych produkcji z serii Samurai Warriors. Schemat obejmuje 48 lat z ery Sengoku i ukazuje walkę rodu Sanada z innymi klanami. Zabawę zaczniemy w skórze ojca głównego bohatera, a Operacja zakończy się na ostatniej bitwie w życiu Yukimury.

Pod względem mechanizmów Mecz Samurai Warriors: Spirit of Sanada jest typową dla tego cyklu grą akcji należącą Ku kategorii hack-n-slash. Większość misji ma postać wielkich bitew, w trakcie których musimy przedrzeć się przed hordy wrogów, Żeby dotrzeć W kierunku ich dowódcy i pozbawić go życia. Po drodze możemy również wypełniać opcjonalne zadania poboczne, których ukończenie wzmacnia siła duchowa/psychiczna sojuszników.

Spirit of Sanada oferuje Garść interesujących nowości w porównaniu z innymi odsłonami cyklu Samurai Warriors. Autorzy dodali W kierunku kampanii długie bitwy, składające się z serii potyczek, gdzie zmieniające się pory dnia wpływają na Kilometraż starć. W dodatku w połowie bitwy możemy aktywować pomocną akcję, taką I przywołanie posiłków Albo wybudowanie mostu, Cóż Tymczasem wymaga Najpierw zgromadzenia odpowiednich funduszy.

  1. Oficjalna Kierunek gry

Tagi: gry na świecie eksport z Azji Koei Tecmo Omega Force Samurai Warriors: Spirit of Sanada slasher wersja PC PC PS4
Zostaw komentarz: