Samurai Warriors: Spirit of Sanada trafi w maju na PC i PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 10:02


Kategorie: Najnowsze

Amerykański oddział firmy Koei Tecmo poinformował, że Narodzenie się anglojęzyczna Sort Samurai Warriors: Spirit of Sanada, Zatem gry akcji, która ukazała się w Japonii w listopadzie 2016 r. Obraz zmierza na pecety i PlayStation 4 i trafi Ku sprzedaży w Europie 26 maja tego roku. Wybór tych platform jest o tyle ciekawy, że w Kraju Kwitnącej Wiśni tytuł dostępny był na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Zachodnie Odmiana pominie więc dwie starsze konsole, Niedoróbka Podczas to otrzymamy Na zapas edycję PC.


Wersja anglojęzyczna ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 maja, a trzy dni później zawita Na Europy. - Samurai Warriors: Spirit of Sanada trafi w maju na PC i PlayStation 4 - wiadomość - 2017-02-18
Wersja anglojęzyczna ukaże się w Stanach Zjednoczonych 23 maja, a trzy dni później zawita Ku Europy.

Jak to często bywa w przypadku projektów wydawanych Za przyczyną Koei Tecmo, kolebka Samurai Warriors: Spirit of Sanada jest skomplikowana. Jest to bo Fabrykacja poboczna w stosunku Na serii Samurai Warriors, która sama w sobie jest cyklem pobocznym marki Dynasty Warriors. Na tego Zabawa towarzyska powiązana jest fabularnie z japońskim serialem telewizyjnym Sanada Maru.

Zgodnie z tytułem, fabuła gry obraca się wokół wojownika imieniem Yukimura Sanada, który pojawiał się w większości wcześniejszych produkcji z serii Samurai Warriors. Program obejmuje 48 lat z ery Sengoku i ukazuje walkę rodu Sanada z innymi klanami. Zabawę zaczniemy w skórze ojca głównego bohatera, a Zmagania zakończy się na ostatniej bitwie w życiu Yukimury.

Pod względem mechanizmów Zawody Samurai Warriors: Spirit of Sanada jest typową dla tego cyklu grą akcji należącą Ku kategorii hack-n-slash. Większość misji ma postać wielkich bitew, w trakcie których musimy przedrzeć się przed hordy wrogów, Żeby dotrzeć W stronę ich dowódcy i pozbawić go życia. Po drodze możemy również wypełniać opcjonalne zadania poboczne, których ukończenie wzmacnia wola działania/walki sojuszników.

Spirit of Sanada oferuje Garść interesujących nowości w porównaniu z innymi odsłonami cyklu Samurai Warriors. Autorzy dodali W kierunku kampanii długie bitwy, składające się z serii potyczek, gdzie zmieniające się pory dnia wpływają na Kurs starć. I w połowie bitwy możemy aktywować pomocną akcję, taką A także przywołanie posiłków Ewentualnie wybudowanie mostu, Hę Wszakże wymaga Na wstępie zgromadzenia odpowiednich funduszy.

  1. Oficjalna Stroniczka gry

Tagi: gry na świecie eksport z Azji Koei Tecmo Omega Force Samurai Warriors: Spirit of Sanada slasher wersja PC PC PS4
Zostaw komentarz: