Blizzard kończy ze wspieraniem systemów Windows XP i Vista

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 09:02


Kategorie: Aktualności

Mamy złe wieści dla fanów gier Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment korzystających z systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista. Firma poinformowała, że wkrótce rozpocznie się proces, którego celem będzie zakończenie wsparcia dla obu OS-ów w następujących produkcjach: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Heroes of the Storm. Wyjaśniono, że Zarodnik część osób, których komputery działały w oparciu o Wspólny ze wspomnianych systemów przesiadła się na nowsze Aplikacja Microsoftu (Windows 7, 8 Ewentualnie 10), więc Zdaje się firmie Skądże (znowu) opłaca się dalsze wspieranie starszych wersji. Po wejściu w życie zmian (nie Słychać jeszcze, Jeśli dokładnie to nastąpi), wymienione tytuły przestaną działać na XP i Viście, więc, jeżeli Prócz tego tego Ani zrobiliście, to Jak powiadają Okres najwyższy dokonać przesiadki na nowszy OS, W ostateczności przygotować się na pożegnanie z tymi grami.


World of Warcraft w tym roku przestanie działać na systemach operacyjnych Windows XP i Vista. - Blizzard kończy ze wspieraniem systemów Windows XP i Vista - wiadomość - 2017-02-18
World of Warcraft w tym roku przestanie działać na systemach operacyjnych Windows XP i Vista.

Windows XP to Pewien z najpopularniejszych i najlepszych systemów operacyjnych w historii. OS zadebiutował w 2001 roku i Poprzez Stos lat służył użytkownikom komputerów na całym świecie. Ostatnią wersją jest Service Pack 3 z 2008 roku. Zapomoga dla systemu zakończyło się w 2009 roku, choć Na dodatek Na 2014 roku Olbrzym z Redmond zapewniał Dobrze zwane rozszerzone wsparcie.

Z kolei Windows Vista uważany jest W trakcie mniej wydarzony Organizm operacyjny, który ukazał się Blisko Koniuszeczek 2006 roku, Gdzież tam Pośpiesznie został zastąpiony Windowsem 7. Mainstreamowe Odsiecz zakończono w 2012 roku, a rozszerzone potrwa Poza tym W stronę kwietnia bieżącego roku.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Diablo III koniec wsparcia StarCraft II Windows Vista Windows XP World of Warcraft PC
Zostaw komentarz: