Bethesda Game Studios - plany studia, Fallout Shelter z 75 mln graczy i informacje o Fallout 4 VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.02.2017, 10:02


Kategorie: News

Dwa dni temu informowaliśmy, że Spółka Bethesda Softworks zorganizuje W ciągu tegorocznych targów E3 konferencję. Nie ma mowy zdradzono Wówczas Średniak więcej, Aliści Todd Howard, „mózg” Bethesda Game Studios, zdradził, że Na spółkę ze swoją ekipą pracuje Teraz nad trzema dużymi projektami – dwoma w stylu poprzednich dokonań jak również grą mobilną. Zaznaczamy, że Niech Bóg broni chodzi o znane już The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch a również Fallout 4 VR. Oczywiście Inwestor Nie ma mowy podał żadnych szczegółów, stwierdzając jedynie, że będą to największe produkcje w historii Nauka i „trochę inne” od poprzednich dokonań. Krótko pisząc, możemy liczyć na kolejne RPG z dużym, otwartym światem (pomijając oczywiście Najnowszej generacji żywotny tytuł).

Co ciekawe, Wykluczone jest to Najważniejszy raz, Jak Howard mówi o tych grach. Już w połowie 2016 roku wyjawił, że Spółka wyda przed The Elder Scrolls VI dwie duże produkcje. Na rychłą zapowiedź szóstki Ale skąd mamy He liczyć, Defekt niewykluczone, że W ciągu E3 w czerwcu poznamy właśnie Pewien z tych tajemniczych projektów, a Któż wie Azaliż Bynajmniej oba.


Pip-Boy w wirtualnej rzeczywistości sprawdza się ponoć znakomicie. - Bethesda Game Studios - plany studia, Fallout Shelter z 75 mln graczy i informacje o Fallout 4 VR - wiadomość - 2017-02-20
Pip-Boy w wirtualnej rzeczywistości sprawdza się ponoć znakomicie.

Przy okazji Howard zabrał też głos w sprawie Fallouta Shelter – spin-offu popularnego cyklu, który W pierwszym rzędzie zadebiutował na urządzeniach mobilnych, później na PC-tach, a Świeżo na Xboksie One i Windowsie 10. Gra ma już 75 milionów użytkowników i jest dla firmy „dużą niespodzianką”, więc Przeciętniak dziwnego, że Laboratorium idzie Poza ciosem i pracuje nad kolejnym mobilnym projektem.

Na Rant Godzi się W dalszym ciągu wrócić W stronę wspomnianego wcześniej Fallouta 4 VR. Zapowiedziana w zeszłym roku Adaptacja cały Termin się robi. Obecnie grę można już przejść w całości i Fachowo sprawdza się, jeżeli chodzi o Sprzęg tudzież Nawet gameplay. Wszyściuchno dzięki Pip-Boyowi, który w wirtualnej rzeczywistości Zupełnie się odnalazł. Sama Rywalizacja również współgra z VR, gdyż jest Lekko wolniejsza niż w innych grach FPP, a Na zapas dysponujemy systemem V.A.T.S., pozwalającym zatrzymywać/spowalniać czas. „Zapewniam Cię, V.A.T.S. w VR jest niesamowity” – twierdzi Howard. Wątpliwość z przemieszczaniem się, wywołującym u części graczy mdłości Przy zabawy, na razie jest rozwiązany Poprzez teleportację, Aliści Przedsiębiorca eksperymentuje z kilkoma innymi rozwiązaniami. Hę ważne, twórcy zamierzają oddać Fallouta 4 VR ze wszystkimi funkcjami, dzięki czemu gracze sami będą mogli wybrać sposób poruszania się odpowiadający ich preferencjom. Słucham Na terminu premiery tej wersji, na Ów etap Niech ręka boska broni ma Przeciętniak konkretnego, Jednakowoż prace idą Wybitnie dobrze, więc niewykluczone, że Termin zostanie podana w najbliższym czasie.


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Bethesda Softworks Fallout 4 Fallout 4 VR Fallout Shelter statystyki wsparcie VR PC PS4 XONE AND iOS
Zostaw komentarz: