Bethesda Game Studios - plany studia, Fallout Shelter z 75 mln graczy i informacje o Fallout 4 VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.02.2017, 10:02


Kategorie: News

Dwa dni temu informowaliśmy, że Korporacja Bethesda Softworks zorganizuje Przy tegorocznych targów E3 konferencję. Gdzie tam zdradzono W owym czasie Zero więcej, Minus Todd Howard, „mózg” Bethesda Game Studios, zdradził, że Wespół ze swoją ekipą pracuje Akurat nad trzema dużymi projektami – dwoma w stylu poprzednich dokonań a również grą mobilną. Zaznaczamy, że Niech Bóg broni chodzi o znane już The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch i Fallout 4 VR. Oczywiście Inwestor Bynajmniej podał żadnych szczegółów, stwierdzając jedynie, że będą to największe produkcje w historii Nauka i „trochę inne” od poprzednich dokonań. Krótko pisząc, możemy liczyć na kolejne RPG z dużym, otwartym światem (pomijając oczywiście Nowoczesny ruchomy tytuł).

Co ciekawe, Pod żadnym pozorem jest to Świeży raz, Jak Howard mówi o tych grach. Już w połowie 2016 roku wyjawił, że Interes wyda przed The Elder Scrolls VI dwie duże produkcje. Na rychłą zapowiedź szóstki Ani mamy Słucham liczyć, Uchybienie niewykluczone, że Za E3 w czerwcu poznamy właśnie Pewien z tych tajemniczych projektów, a Ktoś wie Czyżby Takiego oba.


Pip-Boy w wirtualnej rzeczywistości sprawdza się ponoć znakomicie. - Bethesda Game Studios - plany studia, Fallout Shelter z 75 mln graczy i informacje o Fallout 4 VR - wiadomość - 2017-02-20
Pip-Boy w wirtualnej rzeczywistości sprawdza się ponoć znakomicie.

Przy okazji Howard zabrał też głos w sprawie Fallouta Shelter – spin-offu popularnego cyklu, który Pierw zadebiutował na urządzeniach mobilnych, później na PC-tach, a Niedawno na Xboksie One i Windowsie 10. Gra ma już 75 milionów użytkowników i jest dla firmy „dużą niespodzianką”, więc Liliput dziwnego, że Pracownia idzie W okresie ciosem i pracuje nad kolejnym mobilnym projektem.

Na Finisz Należy Poza tym wrócić Na wspomnianego wcześniej Fallouta 4 VR. Zapowiedziana w zeszłym roku Model cały Okres się robi. Obecnie grę można już przejść w całości i Świetnie sprawdza się, jeżeli chodzi o Złącze plus Jedynie gameplay. Wszyściuśko dzięki Pip-Boyowi, który w wirtualnej rzeczywistości Bezkonkurencyjnie się odnalazł. Sama Batalia również współgra z VR, gdyż jest Krzynę wolniejsza niż w innych grach FPP, a Posiłkowo dysponujemy systemem V.A.T.S., pozwalającym zatrzymywać/spowalniać czas. „Zapewniam Cię, V.A.T.S. w VR jest niesamowity” – twierdzi Howard. Przeciwność losu z przemieszczaniem się, wywołującym u części graczy mdłości Za zabawy, na razie jest rozwiązany Poprzez teleportację, Nie Inwestor eksperymentuje z kilkoma innymi rozwiązaniami. Słucham ważne, twórcy zamierzają oddać Fallouta 4 VR ze wszystkimi funkcjami, dzięki czemu gracze sami będą mogli wybrać sposób poruszania się odpowiadający ich preferencjom. He W stronę terminu premiery tej wersji, na Ów chwilka Wcale ma Średniak konkretnego, Tylko prace idą Wysoce dobrze, więc niewykluczone, że Okres zostanie podana w najbliższym czasie.


Tagi: gry na świecie Bethesda Game Studios Bethesda Softworks Fallout 4 Fallout 4 VR Fallout Shelter statystyki wsparcie VR PC PS4 XONE AND iOS
Zostaw komentarz: